Uczynimy Twój dywan czystym i pachnącym

Nasza wiedza, dokładność oraz nowoczesny sprzęt, który używamy w pracy, sprawią, że Państwa dywan, wykładzina, czy fotel odzyska dawną świeżość.

Nasze porady

Pielęgnacja dywnów i wykładzin

Dywan i wykładzina jest ważnym elementem wiekszości domów i mieszkań. Spełniają funkcję wizualną, ale także dają "ciepło" i bezpieczeństwo.
Jeśli mamy w naszym domu dziecko musimy pamiętać, aby nasz dywan lub wykładzina były gotowe do korzystania przez najbliższych, którzy są najbardziej podatni na drobnoustroje. Aby zapobiec zarazkom wskazane jest jak najczęstsze odkurzanie lub jak jest to możliwe trzepanie. Dywany typu "shaggy" mogą być trzepane na podłodze w mieszkaniu. Jeśli nie mamy wokół nas warunków tzn. "trzepaka". Należy wtedy odwrócić dywan do dołu włosiem i silnymi ruchami trzepać trzepaczką lub rurą od odkurzacza a następnie odkurzyć podłogę z zabrudzenia, ktore napewno z tego typu dywanu powstanie. Po tym zabiegu najlepiej odkurzyć dywan końcówką odpowiedzialną za zebranie zbędnego zabrudzenia.
Powyższe porady przedstawiają zasady "domowej" pielegnacji dywnów lub wykładzin. Jeżeli pragniesz, by twój dywan lub wykładzina wróciła do dawnej świetności zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W zakładce "galeria" przedstawiamy efekty prania / czyszczenia dywanów i wykładzin.
ZAPRASZAMY

Dywany i wykładziny - dbanie o kolory

Chcesz utrzymać żywe kolory dywanów? ... Mamy na to sposób. Porządnie wytrzep dywan. Rozłóż go na płasko i w zależności od koloru posyp nieco sodą oczyszczoną (jasne kolory) oraz cienką warstwą trawy (ciemne kolory). Po kilkunasty minutach strzep dywan. Dzięki tym zabiegom barwy dywanu zachowają dłużej swój odcień.

Jeżeli jednak twój dywan stracił "blask" i kolory a powyższe sposoby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu to konieczne będzie zastosowanie czyszczenia ekstrakcyjnego.


Kontakt tel. 781 105 841

Dojazd na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic - gratis (przy wartości zamówienia powyżej 40 zł)

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Pranie i czyszczenie: dywanów, tapicerki meblowej, foteli, sofy, kanapy, narożnika, tapczanu, krzesła, wersalki, materaca, wykładziny - Gorzów Wlkp. i okolice